Szukaj

Witamy na naszej stronie


Firma ELKOR działa na polskim rynku od 1991 roku. Działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży artykułów elektrycznych. Następnie uruchomiliśmy dział produkujący rozdzielnice elektryczne. Na chwilę obecną świadczymy również usługi w zakresie wycinania blach przy użyciu lasera światłowodowego oraz inne prace w zakresie obróbki stali. 

Długoletnie doświadczenie w branży, profesjonalizm i wykwalifikowani pracownicy, stanowią solidny fundament firmy ELKOR. 

Specjalizujemy się w kompleksowej prefabrykacji elementów ze stali, od zakupu surowca do wytworzenia gotowego produktu. Szeroki zakres usług obejmuje: laserowe cięcie blach, rur oraz profili, cięcie stali ploterem plazmowym, gięcie blach na prasie krawędziowej, spawanie MIG-MAG oraz lakierowanie proszkowe. W naszym zakładzie produkcyjnym, klient może otrzymać gotowy wyrób - poczynając od wycięcia, poprzez gięcie i spawanie aż do uzyskania końcowej powłoki lakierniczej. Klient zyskuje gotowy produkt w jednym zakładzie, co obniża koszty logistyki oraz ma korzystny wpływ na końcową cenę i jakość produktu.  
Zaawansowany park maszynowy pozwala nam na szybką realizację skomplikowanych i nietypowych zleceń. 

Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług są certyfikaty jakości wystawione przez akredytowaną jednostkę badawczą. 

Certyfikat zgodności rozdzielnice główne do 630A

Dokument potwierdzający zgodność produktu z obowiązującymi normami.
certyfikat jakości
certyfikat zgodności

Certyfikat zgodności rozdzielnice mieszkaniowe do 63A

Dokument potwierdzający zgodność produktu z obowiązującymi normami.